Week 6
De pupjes worden steeds wolliger, pluiziger en ”baldadiger”. ;). Ze gaan net zoals de pups van June aantal keren per dag gezamelijk lekker even buiten spelen, uiteraard onder toezicht want met de kou kunnen ze niet al te lang buiten zijn. Zolang ze rondrennen en spelen is er niks aan de hand maar zodra er een gaat liggen om te slapen dan is het tijd om weer naar binnen te gaan. Ze kunnen al best goed mee met de pups van June maar toch is hun ”batterijtje” wat van kortere duur dan die van June.
De puppymelk ging langzamerhand eruit tijdens de maaltijden zodat ze nu alleen rauw vlees van Energique eten. Het gaat er goed in, het vlees valt goed in de smaak en het zijn dan net van die hongerige wolfjes 😉
Ze hebben ook weer een pedicure gehad, voor ons en Neene ook weer prettig dat ze wat minder scherp zijn.
Aan het einde van de week hebben ze hun ontworming gehad van Milbemax. Dat ging een stuk makkelijker en met minder ”gesmeer” met de tabletjes ipv de vloeibare Drontal van de eerdere ontworming.









